prosím hlasni pro mě tady -11)(prci,prci,prcičky na táboře ;)
PROSÍÍÍM

přihláška k sb ! přihlaš se prosííím...x(

chceš vyrobit desing??


neeej průzne hry

31. října 2008 v 21:09
-
-
-
Popis hry
Přichází další z her, ve které bude vaším úkolem co nejvíce vydělat na prodeji rychlého občarstvení. Tentokrát je krámek situován v jednom kině a vy si budete muset pořádně pohnout, jinak vám zákazníci utečou.

Ovládání: čísla 1-9

Hraj: TADY

-
-
-
Popis hry
Co může být v takovémto horkém létě výnosnější, než-li stánek se zmrzlinou. A jeden takový jste si právě otevřeli v této hře. Budete muset obsluhovat všechny zákazníky, servírovat jim zmrzlinu a nápoje a hlavně to všechno stíhat co nejrychleji.

Ovládání: pouze myší
Hraj: TADY

-
-
-
Popis hry
Ze začátku se vám tam ukáže co máte nejdřív udělat, ale tk:D
Stisknete páku a vyleze vám mimčo, holka nebo kluk, pak pojede po tom pásu, a postupně bude chtít hračku, pak napít, přebalit, vykoupat a spát, pak ho dáte znova na pás, on dojede až do konce pak ho vcucne ten přístroj, a ten čáp ho pak hodí do toho stroje a on poletí nvm kam:D, mno a pak budou přibývat další děti atd.
Ovládání: pouze myší
Hraj: TADY
-
-
-
název: Unfabulos Burger Bustle
hraj: tady
nápověda: ve hře musíš obsluhovat lidi
hedřív je někam posadíš a potom je obsluhuješ...
a potom po nich musíš uklidit bordel...a ovládá se to
myší

-
-
-
Vyber esi chceš kluka nebo nějakýho opičáka a skákej přes nějakej drát...když nepřeskočíš přijde o nohy a pak i o ruce...a pak umřeš..tk se snaž naskákat toho co nejvíc:D
-
-
-
Hraj: TADY
Popis
Ujměte se provozu malé rodinné restaurace a vyveďte ji z existenční krize. V minulých letech restaurace disponovala skvělým hodnocením u odborníků, zákazníci se do ní jen hrnuli a vše fungovalo naprosto ideálně. Tento rok však nastal zlom, šéfkuchař se cítí příliš starý, personál usnul na vavřínech, zkrátka zaměstnanci kupí mnoho chyb, které restauraci značně poškodily celkové renomé a přivedly ji do existenční krize. Staňte se proto novým provozním, dohlédněte na vše, co se v rodinném restaurantu děje a pokuste se získat zpět ztracenou prestiž. Hra Family Restaurant potěší zejména všechny milovníky virtuálních zaměstnání. Dosáhnete až na vrchol a získáte pro svůj podnik 5 hvězdiček nebo se o vaší restauraci bude mluvit jako o pochybném bufetu, do kterého nevstoupí slušný člověk?

Ovládání
myší

-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
Popis: Ashley nakupuje a ty si její pomocník při nošení tašek...běhez za ní a nesmí ti nic spadnou na zem jinak máš o život mín. A přeskakuj překážku..to taky ubírá bod...hra se postupně zrychluje.
Ovládání: šipkami doprava, doleva, skok - šipka nahoru
Hraj: TADY
-
-
-
Popis: Dokážete obsloužit všechny hosty včas, nebo spanikaříte a hosté rozzuřeně odejdou, snažte se splnit každé přání zákazníka.
Ovládání: myší
Hraj: TADY

-
-
-
Popis: Klikej na křečka, a nenech ho spadnout, během cesty tunelem na něj čekají různé bonusy.
U hranice 200 m na něj čeká příjemné překvapení.
Ovládání: myší
Hraj: TADY
-
-
-
Popis: Krmte zvláštní stvoření postupně různými potravinami tak, aby vyrostli a zakuklili se.
Ovládání: myš
Hraj: TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama